Domů Produkty Katalogy Novinky O společnosti Reference Multimédia Kontakt Čeština English
Reference

Veřejné osvětlení Kazachstán

V Kazachstánu jsme dokázali vyměnit neuvěřitelných 15 000 světel, což byla obrovská výzva pro náš tým. Naše práce však přinesla skvělé výsledky a modernizovala celý systém veřejného osvětlení. Nová světla jsou nejen šetrná k životnímu prostředí, ale také mnohem jasnější a spolehlivější. Díky nim se zlepšila bezpečnost a pohodlí pro místní obyvatele.

Výměna 15 000 světel byla nejen náročná na samotnou realizaci, ale i na plánování a organizaci celého projektu. S tím jsme se však dokázali poprat a projekt jsme dokončili včas a v souladu s plánem. Naši odborníci pracovali s maximálním nasazením a přesností, aby byla kvalita provedených prací co nejvyšší. Celý projekt výměny světel v Kazachstánu byl pro nás velkou výzvou, ale dokázali jsme ji úspěšně zvládnout.

Jsme hrdí na to, že jsme přinesli skutečný přínos pro celou komunitu a že jsme dokázali splnit očekávání a potřeby našich klientů. I nadále spolupracuje na rozšíření a realizaci dalších projektů.

Zobrazit více

Výměna veřejného osvětlení obec Krásné ÚdolíV poslední době jsme úspěšně dokončili poslední etapu výměny osvětlení v obci Krásné Údolí. Tato práce byla pro nás velkou výzvou, ale díky našemu týmu odborníků a moderním technologiím jsme ji zvládli.

Výměna osvětlení zahrnovala také úsek vedoucí na Plzeň, což nám umožnilo zlepšit bezpečnost a pohodlí pro řidiče a chodce. Jsme velmi spokojeni, že obec Krásné údolí byla s naší prací spokojena a že jsme mohli přispět k lepšímu osvětlení této krásné oblasti

Naše společnost je hrdá na to, že jsme mohli být součástí takového významného projektu a že jsme mohli přinést obci Krásné Údolí moderní a efektivní osvětlení. Jsme připraveni pomoci i v budoucnu.

Děkujeme obci Krásné údolí za důvěru, kterou nám v této záležitosti vyjádřila, a za příležitost být součástí vylepšení této oblasti. Jsme si vědomi, jak důležité je poskytovat kvalitní služby a my se budeme i nadále snažit dodávat nejvyšší kvalitu.

Zobrazit více

Výměna veřejného osvětlení obec Tajná
Těší nás, že jsme nedávno dokončili výměnu osvětlení v obci Tajná. Ačkoliv se jednalo pouze o několik kusů světel, byli jsme ochotni tuto zakázku převzít a úspěšně ji realizovat.

Je pravda, že konkurenční společnosti by mohly považovat tuto zakázku za méně zajímavou, ale v naší společnosti však každému zákazníkovi věnujeme stejnou pozornost a snažíme se nabídnout kvalitní služby všem, bez ohledu na rozsah zakázky. Výměna osvětlení v obci Tajná byla pro nás důležitá a rádi jsme ji převzali.

Jsme přesvědčeni, že jsme plně vyhověli požadavkům obce a jsme připraveni pomoci i v budoucnu, pokud bude potřeba další úpravy osvětlení. I když jsou některé zakázky menší, pro nás jsou důležité a rádi se jich ujímáme.

Zobrazit více

Osvětlení sportovní haly - Lokomotiva ChebV sportovní hale Lokomotiva Cheb byla provedena modernizace osvětlení, které umožňuje dálkové ovládání pomocí aplikace a zajišťuje na hrací ploše až 1100 luxů světelnosti.

Díky této modernizaci se zlepšila viditelnost při přímém televizním vysílání, což přispívá k lepším zážitkům pro fanoušky a sportovce. Nové osvětlení také zlepšuje tréninkové podmínky pro sportovní tým a umožňuje hráčům dosáhnout lepších výkonů.

Celkově tato modernizace osvětlení ukazuje, jak moderní technologie může přinášet přínosy a zlepšovat zážitky z nejrůznějších nejen sportovních událostí.

Zobrazit více

Realizace VO K. Vary, Horní nádraží
Úspěšná realizace LED osvětlení prostoru příjezdové komunikace a autobusové zastávky u Horního nádraží v Karlových Varech je za námi. Od dubna do července 2019 jsme spolupracovali s partnerskou firmou a zajistili jsme výrobu a montáž veřejného LED osvětlení. Instalovali jsme kompletní vedení kabeláže, osazení designových sloupů, svítidel, zahrazovacích sloupků a přechodových sloupkových svítidel.

Po konzultaci projektanta s našimi specialisty na veřejné osvětlení jsme upravili původní návrh a svítidla byla osazena úspornými LED světelnými zdroji. Během následujících let tak město Karlovy Vary uspoří nemalou částku za spotřebu elektrické energie.

Zobrazit více

Výměna VO obec Nebužely
V polovině roku 2018 jsme realizovali výměnu veřejného osvětlení v obci Nebužely u Mělníka. V rámci zakázky bylo vyměněno staré a nevyhovující osvětlení za moderní a úsporné LED lampy vyrobené naší společností v EU. Celkem bylo osazeno více jak 100 ks svítidel iLED PSL 40 a iLED PSL 20. Na místní přechod pro chodce jsme nainstalovali 2 ks iLED CrossWalk S 60, které zajišťují dobrou viditelnost chodců na přechodu i na velkou vzdálenost. V rámci zakázky jsme také obnovili některé poškozené úseky kabelového vedení. Zcela nové osvětlení jsme instalovali v ulici U Hřbitova. Celkově bylo třeba nově dodat 20 ks 6m a 17 ks 4,5m stožárů, více něž 800 m AYKY kabelu 4x16 mm a další nezbytný elektroinstalační materiál.

Před výměnou veřejného osvětlení naší společností obec platila měsíčně za spotřebu elektrické energie a opravy veřejného osvětlení 15.260 Kč.

Nyní bude platit 6.163 Kč měsíčně. Úspora je tak 60%.

Obec bohužel nedosáhla na dotační program, zakázku jsme tak řešili za pomoci financování s odloženou splatností, která nijak obec nezadlužila. V praxi to znamená, že bude obec platit po dobu záruky měsíční splátku bance z uspořených nákladů na provoz veřejného osvětlení, které má "zdarma" kompletně obnovené.


Zobrazit více

Veřejné osvětlení města Hroznětín
Spolupracovali jsme na veřejném osvětlení v ulici Karlovarská, Koželužská a k Sídlišti.
Ve spolupráci s partnerskou firmou jsme realizovali výměnu veřejného osvětlení v obci Hroznětín od září 2017

V ul Koželužská došlo k výměně stávajících sodíkových svítidel a náhradě za LED svítidlo PSL 35. Došlo k úpravě výložníků a následnému ošetření stávajících sloupů pozinkovou barvou. V ul. Karlovarská a Sídliště došlo k výměně elektrického vedení, které již bylo nevyhovující, osazeny byly zcela nové sloupy a na výložníky nainstalovaná naše svítidla PSL 50 a PSL 20. Zakázka se realizovala na 3 etapy a v prosinci 2017 byla ukončená k spokojenosti vedení města Hroznětín.

Původní odběr elektrické energie nahrazovaných svítidel byl 10,125 kW.

Odběr instalovaných svítidel je 2,025 kW. Tedy – 80% úspora .

Budeme-li tedy počítat cenu jedné kWh za 4kč – roční úspora činí 130.487 Kč

Zobrazit více

Areál Hamr Sport Štěrboholy
Nasvícení hracích ploch LED homogenním světlem bez oslnění hráčů na jednotlivých kurtech při splnění norem pro průměrmou osvícenost kurtu pro zápasy Mistrovství Evropy a Mistrovství České Republiky v badmintonu.

Dokázali jsem splnit podmínky pro osvětlení Mistrovství Evropy konané v listopadu 2017 a Mistrovství České republiky konané v Lednu 2017. Technický delegát změřil průměrnou hodnotu na hrací ploše ˃1100 lx. Instalováno bylo 116 svítidel z vlastní produkce s označením iLED sport industry solution. Na důkaz spokojenosti a perfektního vyřešení zadání jsme obdrželi potvrzení o realizaci podepsané Českým badmintonovým svazem.

Použité normy : ČSN EN 12193, předpis ČBaS a manuál International Badminton Federation .

Obdržený certifikát

Zobrazit více

Kompletní rekonstrukce pouličního
osvětlení v makedonském Ohridu

Společnost HDT impex s.r.o. společně s ICS Systémy s.r.o. realizovala projekt komplexní výměny veřejného osvětlení v Ohridu. Historické město Ohrid leží v jihozápadní části Republiky Makedonie u severovýchodního břehu stejnojmenného jezera. Jedná se o významné turistické centrum Makedonie, které je od roku 1980 zapsáno mezi světové dědictví UNESCO.

Zakázka kompletní výměny veřejného osvětlení za nová a úsporná LED svítidla byla unikátní nejenom svým rozsahem, ale také způsobem financování. Výměna veřejného osvětlení v hodnotě 3,5 milionu EUR byla financována formou PPP projektu (spolupráce veřejného a soukromého sektoru). Město Ohrid ušetří 80% původních nákladů na spotřebu energie veřejného osvětlení.

Použité LED osvětlení bylo vyrobeno v EU. Výhradním dodavatelem technologie byla naše společnost HDT impex, která několik měsíců vyvíjela speciální LED svítidla s unikátní optikou. Technici vyměnili více než 8.000 světelných bodů za moderní LED svítidla. Jednalo se o klasická silniční a pouliční světla a speciální LED světelné zdroje pro unikátní lucerny v historické části města, které mají design typické místní architektury (tzv. „ohridského domu“). Řešili jsme také požadavky na použití odlišných teplot barev veřejného osvětlení v různých částech města.

26. dubna 2016 proběhlo v hotelu Millenium Palace v Ohridu slavnostní předání celého projektu. Akce se osobně zúčastnil starosta opštiny Ohrid Nikola Bakračeski, velvyslanec ČR Miroslav Rameš, pozvaní starostové dalších makedonských měst, řada místních významných podnikatelů a zástupci obou karlovarských společností, které zakázku realizovaly.

Tisková zpráva

Zobrazit více

VEŘEJNÉ
osvětlení

INTERIÉROVÉ
osvětlení

EXTERIÉROVÉ
osvětlení

PRŮMYSLOVÉ
osvětlení