Domů Produkty Katalogy Novinky O společnosti Reference Multimédia Kontakt Čeština English
Produkty

Rychlá navigace: Veřejné osvětlení | Exteriérové osvětlení | Interiérové osvětlení | Průmyslové osvětlení | Světelné zdroje
V detailu každého produktu najdete výkonnové varianty svítidla. S námi máte navíc výhodu, že jakožto výrobci světel jsme schopni libovolně měnit technické parametry ke splnění všech Vašich požadavků.

Veřejné osvětlení

E-line - Standardní kvalita

Modelová řada ESL je vhodná pro všechny nenáročné instalace měst a obcí. Díky odlehčené konstrukci svítidla, nabízí modelová řada příznivou cenu, při zachování přísných nároků na systém chlazení a optickou část. Svítidla jsou modifikovatelná, díky vlastnímu vývoji a výrobě. Vhodné pro nasvícení satelitních městeček, hlavních ulic, silnic i chodníků. Tento model dokážeme dodat v jakémkoliv barevném provedení RAL.

T-line - Vysoká kvalita

Nejnovější řada TSL je vhodná pro nejnáročnější instalace měst a obcí. Nejlepší chladicí systém, účinnější odvod tepla je zárukou dlouhé životnosti. Produktovou řadu osazujeme nejnovějšími LED diodami s vyšší účinností. Lze osadit širokou škálou funkcí inteligentního města. Svítidla jsou konstruována s nejvyspělejším optickým systémem v 11 možných provedeních, podle typu komunikace.
Svítidla jsou modifikovatelná, díky vlastnímu vývoji a výrobě. Vhodné pro nasvícení hlavních tahů, silnic i chodníků. Tento typ svítidla je vhodný do nepříznivých klimatických podmínek. Tento model dokážeme dodat v jakémkoliv barevném provedení RAL.

P-line - Profesionální standard

Nejprodávanější produktová řada PSL a PST je vhodná pro všechny instalace měst a obcí. Materiálem svítidla je vysoce kvalitní eloxovaný hliník s povrchovou úpravou. Díky efektivní optickému systému v 11 možných provedení není problém s žádným typem komunikace. Vysoká účinnost lm/W . Efektivní chladicí systém zajišťuje dlouhou životnost komponentů a LED čipů. Široká škála funkcí Smart City.
Svítidla jsou modifikovatelná, díky vlastnímu vývoji a výrobě. Vhodné pro nasvícení satelitních městeček, hlavních tahů, silnic i chodníků. Tento model dokážeme dodat v jakémkoliv barevném provedení RAL.

Rail line

Přechodové osvětlení

Exteriérové osvětlení

Interiérové osvětlení

Průmyslové osvětlení

Světelné zdroje (refit)